Epoxy with Block Meerschaum Pipe
Connection Type :Push & Pull
Acrylic Stem
| Size | mm / Inch (You can ask admin@meerschaumonline.com) |
| Bowl Height | 42 mm |
| Length | 143 mm |
| Chamber Diameter | 18 mm |
| Chamber Depth | 29 mm |
| Bowl Width | 38 mm |
| Box - Case | Normal Box Gift |
Meerschaum Online
| Meerschaum | |
| Finish | Carved |
| Length | mm-Inc |
| Height | mm-Inc |
| Width | mm-Inc |
| Chamber diameter: | mm-Inc |
| Chamber depth | mm-Inc |
| Stem | |
| Filter | Non |
| Stem Material | Acrylic |
| Ring Stem | Non Ring |
Epoxy with Block Meerschaum Pipe
- Brand: PipoogLe SpeciaL
- Product Code: MO00104
- Availability: 1
- $180.00
-
$99.00
Available Options
Tags: Epoxy with Block Meerschaum Pipe







-380x285.jpeg)