Block Meerschaum Wolf Pipe
Connection Type :Drill & Connect
| Size | mm / Inch (You can ask admin@meerschaumonline.com) |
| Bowl Height | 83,50 mm - 3,287 inch |
| Length | 154 mm |
| Chamber Diameter | 19 mm |
| Chamber Depth | 52,37 mm -2,061 inch |
| Bowl Width | 46 mm -1,832 inch |
| Box - Case | Normal Box Gift |
Meerschaum Online
| Meerschaum | |
| Finish | Carved |
| Length | mm-Inc |
| Height | mm-Inc |
| Width | mm-Inc |
| Chamber diameter: | mm-Inc |
| Chamber depth | mm-Inc |
| Stem | |
| Filter | Non |
| Stem Material | Acrylic |
| Ring Stem | Non Ring |
Block Meerschaum Wolf Pipe
- Brand: PipoogLe SpeciaL
- Product Code: MO00110
- Availability: 1
- $250.00
-
$149.00
Available Options
Tags: Block Meerschaum Wolf Pipe







