Hard Details Block Meerschaum Pipe
Connection Type :Drill & Connect
| Size | mm / Inch (You can ask admin@meerschaumonline.com) |
| Bowl Height | 48 mm |
| Length | 165 mm |
| Chamber Diameter | 19 mm |
| Chamber Depth | 38 mm |
| Bowl Width | 39 mm |
| Box - Case | Normal Box Gift |
Meerschaum Online
| Meerschaum | |
| Finish | Carved |
| Length | mm-Inc |
| Height | mm-Inc |
| Width | mm-Inc |
| Chamber diameter: | mm-Inc |
| Chamber depth | mm-Inc |
| Stem | |
| Filter | Non |
| Stem Material | Acrylic |
| Ring Stem | Non Ring |
Hard Details Block Meerschaum Pipe
- Brand: PipoogLe SpeciaL
- Product Code: MO00109
- Availability: 1
- $180.00
-
$109.00
Available Options
Tags: Hard Details Block Meerschaum Pipe
Viewed
Handmade Block Meerschaum Rustic Pipe
Item is Shipped in 1 Business Day After The Receiv..
$79.00 $120.00





